| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92244283 |
| Color | Grey - 14.2 x 14.2 x 3.7 in |
| Size | 14.2 in x 14.2 in x 3.7 in |
| Condition | new |
| Material | Plastic |
This set of flower boxes is just what you need to take your gardening to the next level while looking good outside. With a sleek gray finish, each rectangular box is stylish and practical for all kinds of plants.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 92244283 |
| Color | Grey - 14.2 x 14.2 x 3.7 in |
| Size | 14.2 in x 14.2 in x 3.7 in |
| Condition | new |
| Material | Plastic |
Costway Lawn Leveling Rake 36" x 10" Hea... |
Heavy Duty Vehicle Wheel Dollies for Mov... |
Costway Lawn Leveling Rake 36" x 10" Hea... |
53.5" Modern Raised Garden Bed Planter, ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $51.99 | $115.99 | $51.99 | $129.99 |
| Brand | Costway | Garvee | Costway | Coromose |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |