| Brand | UNHO |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91934918 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K,Cool White 7000K - 7500K,Daylight 5000K - 6500K |
| Size | 5 Layered-20x78cm |
| Condition | new |
| Material | Crystal |
Features Install crystal wall sconce in your staircase for a touch of grandeur, As you ascend or descend, the soft, refracted light from each crystal prism creates a mesmerizing play of light, turning your stairway into a sparkling pathway, enhancing…
| Brand | UNHO |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91934918 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K,Cool White 7000K - 7500K,Daylight 5000K - 6500K |
| Size | 5 Layered-20x78cm |
| Condition | new |
| Material | Crystal |
2-pack farmhouse bath lighting black and... |
Studio M SM21320 Crux 10" Tall LED Wall ... |
C Cattleya Dimmable 3CCT Chargeable Rota... |
Hinkley Lighting 28894 Georgetown 22" Ta... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $153.00 | $500.00 | $81.99 | $269.00 |
| Brand | HIGHLIGHTHK | Studio M | C Cattleya | Hinkley Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |