| Brand | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Other Hardware |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91706760 |
| Color | 18K Gold |
| Size | 1.38" (35mm) |
| Condition | new |
1. These needles are made of premium copper material, and after surface electroplating, the surface is smooth and comfortable, not easy to rust and fade, always maintain a bright luster, sturdy and durable. 2.
| Brand | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Other Hardware |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91706760 |
| Color | 18K Gold |
| Size | 1.38" (35mm) |
| Condition | new |
|
Knurled Thumb Screws, Flat Grip Bolt Kno... |
Flat Washer, Copper Ring Flat Washers Me... |
25Pcs Dowel Pin 304 Stainless Steel Cyli... |
Flat Washer, Copper Ring Flat Washers Me... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $12.99 | $13.49 | $26.66 | $13.49 |
| Brand | Unique Bargains | Unique Bargains | Unique Bargains | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |