| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91372708 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 23.6" 1 PACK |
| Condition | new |
| Material | Black |
【Squire Up Down Dimmable Led Lights】10-100% dimmable outdoor wall sconces-a stylish, versatile, and energy-efficient lighting option for indoor and outdoor spaces. Soft and uniform beam emanates from the fixture's top, bottom, and front.
| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 91372708 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 23.6" 1 PACK |
| Condition | new |
| Material | Black |
Vaxcel Lighting T0732 Bedford 10" Tall O... |
Trans Globe Lighting 51300 Cali 7" Tall ... |
Hinkley Lighting 25.75" Height 4 Light L... |
22" H Outdoor Linear Integrated LED Wall... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $74.99 | $60.80 | $879.00 | $101.99 |
| Brand | Vaxcel Lighting | Trans Globe Lighting | Hinkley Lighting | OYIPRO |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |