| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 90924344 |
| Color | White - 42lbs |
| Size | Up to 50 lbs |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 42/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 90924344 |
| Color | White - 42lbs |
| Size | Up to 50 lbs |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
Patio Umbrella Base - 26lb Weighted Poly... |
40/55lbs VredHom Round Market Umbrella B... |
VredHom 43lbs Outdoor Patio Market Umbre... |
Outsunny Patio Umbrella Base with Wheels... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $64.98 | $94.99 | $94.49 | $68.49 |
| Brand | Pure Garden | VREDHOM | VREDHOM | Outsunny |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |