| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 90586781 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 18" |
| Condition | new |
| Material | Aluminum |
【Dimmable Led Light Source】LED strip light source,750lm, soft and uniform beam; Smooth dimming from 5%-99%; Water resistant Led Driver:short circuit and overload protection design.
| Brand | FTL Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Outdoor Sconces |
| Availability | In Stock |
| SKU | 90586781 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | 18" |
| Condition | new |
| Material | Aluminum |
JONATHAN Y 12.25" Indoor/Outdoor LED Arm... |
Access Lighting La Vida Bi-Directional T... |
River of Goods Multicolor Stained Glass ... |
Justice Design Fusion - Edgeworth Outdoo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $120.99 | $138.00 | $115.49 | $298.00 |
| Brand | JONATHAN Y | Access Lighting | River of Goods | Justice Design |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |