| Brand | Christopher Knight Home |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Chaise Lounges |
| Availability | In Stock |
| SKU | 90102652 |
| Color | Sandblast Gray+Dark Grey+1 Piece+77" |
| Size | 70 in & Up |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
| Pattern | Solid |
Timeless Tropical Resort Aesthetic: This chaise lounge set transports you to a sun‑drenched resort retreat, combining sleek lines with a laid‑back island vibe.
| Brand | Christopher Knight Home |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Chaise Lounges |
| Availability | In Stock |
| SKU | 90102652 |
| Color | Sandblast Gray+Dark Grey+1 Piece+77" |
| Size | 70 in & Up |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
| Pattern | Solid |
vidaXL Double Sun Lounger with Roof and ... |
PURPLE LEAF Patio Chaise Lounge Set Outd... |
1/2 PCS Backpack Beach Chair Foldable Ca... |
1/2PCS Outdoor Beach Chaise Lounge Foldi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $250.99 | $320.00 | $102.49 | $206.99 |
| Brand | vidaXL | PURPLE LEAF | ||
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |