| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Sets |
| Availability | In Stock |
| SKU | 89268278 |
| Color | Brown - 55.1" x 27.6" x 29.1" 5pcs |
| Size | 55.1" x 27.6" x 29.1" |
| Condition | new |
| Material | Rattan |
This garden dining set is a great choice for al fresco dining or just relaxing in the garden, backyard, or on the patio.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Sets |
| Availability | In Stock |
| SKU | 89268278 |
| Color | Brown - 55.1" x 27.6" x 29.1" 5pcs |
| Size | 55.1" x 27.6" x 29.1" |
| Condition | new |
| Material | Rattan |
43.3 Inch Dining Table Set for 4, 3-Piec... |
Brown Kitchen Counter Height Dining Tabl... |
Roundhill Furniture Banff 5-Piece Round ... |
Best Quality 9pc Dining Set Brushed Matt... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $224.49 | $369.99 | $1,069.99 | $4,266.49 |
| Brand | Garvee | Koo Decor | Roundhill Furniture | Best Quality |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |