| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88846372 |
| Color | Brown 43.3" x 21.7" x 29.5" |
| Size | 43.3" x 21.7" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
This solid acacia wood patio table with a practical design is perfect for adding a touch of rustic charm to your garden, terrace or patio. This patio table is made of solid acacia wood with an oil finish, which is a hardwood with dense grains.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Dining Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88846372 |
| Color | Brown 43.3" x 21.7" x 29.5" |
| Size | 43.3" x 21.7" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Acacia |
45" Round Dining Table Kitchen Table for... |
HIGHWOOD Counter Height Rectangular Outd... |
Home Office Table Dining Table, Coffee T... |
HDPE Patio Dining Table 70.9 Inch, All W... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $498.49 | $1,546.99 | $384.49 | $422.49 |
| Brand | Lirago | highwood | GREATPLANINC | Timechee |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |