| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88502179 |
| Color | Green 8.5"/7.9"/7.1" x 23.6" |
| Size | 8.5"/7.9"/7.1" x 23.6" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
These handy garden plant supports guarantee optimal conditions, ensuring the growth of various kinds of climbing fruits, flowers, and vegetables.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Gardening Tools |
| Availability | In Stock |
| SKU | 88502179 |
| Color | Green 8.5"/7.9"/7.1" x 23.6" |
| Size | 8.5"/7.9"/7.1" x 23.6" |
| Condition | new |
| Material | Steel |
2-Pack Large Outdoor Planters 22.4-Inch ... |
2pcs Rose Stem Leaf Thorn Stripper Remov... |
Rose Thorn Stripper Tool, Metal Thorn Re... |
Compact Serrated Shovel with T-Handle – ... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $127.49 | $14.49 | $26.99 | $81.99 |
| Brand | Pure Garden | Unique Bargains | Unique Bargains | DeWit |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |