| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86972952 |
| Color | Black 18.1" x 18.1" x 1.8" |
| Size | 18.1" x 18.1" x 1.8" |
| Condition | new |
This parasol base weight offers a sturdy and reliable foundation to ensure your umbrella remains stable and upright.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86972952 |
| Color | Black 18.1" x 18.1" x 1.8" |
| Size | 18.1" x 18.1" x 1.8" |
| Condition | new |
4Pcs Patio Umbrella Base Stand, Filled w... |
PURPLE LEAF 36.6" Square Outdoor Patio U... |
Gymax 24'' Mobile Umbrella Base w/3 Adap... |
220 lb. Plastic Patio Umbrella Base with... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $92.49 | $207.99 | $59.99 | $74.99 |
| Brand | Coromose | PURPLE LEAF | Gymax | CoolArea |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |