| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86972951 |
| Color | Black 18.1" x 18.1" x 3" |
| Size | 18.1" x 18.1" x 3" |
| Condition | new |
This parasol base weight offers a sturdy and reliable foundation to ensure your umbrella remains stable and upright.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86972951 |
| Color | Black 18.1" x 18.1" x 3" |
| Size | 18.1" x 18.1" x 3" |
| Condition | new |
Gymax 60L Patio Cantilever Offset Umbrel... |
Maypex 26.5 lbs. Patio Umbrella Base... |
66LBS SQUARE GRANITE UMBRELLA BASE with ... |
Outdoor Patio Square Umbrella Base... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $63.99 | $45.49 | $109.99 | $143.99 |
| Brand | Gymax | Maypex | Maypex | Clihome |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |