| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86508374 |
| Color | Brown - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 17.12" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 40/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86508374 |
| Color | Brown - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 17.12" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
Clihome 440LBS Water/Sand Filled Wheeled... |
Outdoor 26 lb. Round Black Patio Umbrell... |
Autlaycil Umbrella Base, Patio Umbrella ... |
Gymax 40 LBS Patio Umbrella Base Round 1... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $472.99 | $61.49 | $40.49 | $35.99 |
| Brand | Clihome | Nuu Garden | Autlaycil | Gymax |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |