| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86508373 |
| Color | White - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 17.12" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 40/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 86508373 |
| Color | White - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 17.12" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
40/55lbs VredHom Round Market Umbrella B... |
Outdoor Patio Umbrella Stand Holder Base... |
Outsunny Square Patio Umbrella Base 41 l... |
Gymax 24'' Mobile Umbrella Base w/3 Adap... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $94.99 | $81.99 | $102.49 | $59.99 |
| Brand | VREDHOM | Crestlive Products | Outsunny | Gymax |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |