| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451995 |
| Color | 20 1/2" Depth |
| Size | 18 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451995 |
| Color | 20 1/2" Depth |
| Size | 18 1/2" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Expandable Silverware Drawer Organizer B... |
Hardware Resources CAN-MDB Series Bottom... |
Sorbus Airtight Food Storage Containers ... |
HOMCOM 41" Kitchen Pantry, Modern 2-Door... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $58.49 | $422.84 | $51.99 | $155.99 |
| Brand | Denislawn | Hardware Resources | Sorbus | Homcom |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |