| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451859 |
| Color | 16 1/2" Depth |
| Size | 11" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85451859 |
| Color | 16 1/2" Depth |
| Size | 11" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
4Tier Narrow Storage Shelf Black for Sma... |
Slide-A-Shelf Custom Maple Front – 6" to... |
Slide-A-Shelf Custom Maple Front – 6" to... |
Slide-A-Shelf Custom Maple Front – 6" to... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $55.49 | $111.49 | $109.99 | $111.49 |
| Brand | Garvee | Slide-A-Shelf | Slide-A-Shelf | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |