| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450966 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 29" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450966 |
| Color | 17 1/2" Depth |
| Size | 29" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
Kessebohmer 2506970 11" Wide Dispensa Tr... |
Homy Casa Modern Black Sideboard with Wa... |
Bread Box for Kitchen Countertop - 12.84... |
2 Tier Rolling Cart,Rolling Storage Cart... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $136.60 | $206.99 | $112.99 | $95.99 |
| Brand | Kessebohmer | Homy Casa | No | Unique Bargains |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |