| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450656 |
| Color | 21 1/2" Depth |
| Size | 10" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450656 |
| Color | 21 1/2" Depth |
| Size | 10" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
printed foam kitchen shelf liner Red Pin... |
Sorbus Stackable Storage Bins Open Front... |
10pcs Sous Vide Bags Reusable Vacuum Foo... |
Basicwise Multipurpose Metal Mesh Basket... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $20.99 | $49.49 | $19.49 | $33.49 |
| Brand | Ray Star | Sorbus | Unique Bargains | Basicwise |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |