| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450638 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 19" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
VERY IMPORTANT! Please read our detailed Measuring Guide, in the "Size Guides" link below before placing your custom-made-to-fit order to ensure a perfect fitting slide-out shelf.
| Brand | Slide-A-Shelf |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Kitchen & Pantry Storage |
| Availability | In Stock |
| SKU | 85450638 |
| Color | 22 1/2" Depth |
| Size | 19" Width |
| Condition | new |
| Material | Wood |
printed foam kitchen shelf liner GreatBl... |
printed foam kitchen shelf liner GreatGr... |
printed foam kitchen shelf liner Red Pin... |
HOMCOM 68" Kitchen Pantry Cabinet with C... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $20.99 | $27.89 | $20.99 | $299.99 |
| Brand | Ray Star | Ray Star | Ray Star | Homcom |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |