| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 84111539 |
| Color | Gray - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 17.12" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 40/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 84111539 |
| Color | Gray - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 17.12" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
40/55lbs VredHom Round Market Umbrella B... |
Pellebant 43/55 LBS Heavy Duty Square Co... |
vidaXL Granite Parasol Base Umbrella Hol... |
Cast Concrete 40 lb Umbrella Base... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $109.48 | $79.99 | $90.99 | $87.49 |
| Brand | VREDHOM | Pellebant | vidaXL | Oakland Living Corporation |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |