| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sofas & Couches |
| Availability | In Stock |
| SKU | 83453985 |
| Color | Dark green 71.7" x 30.3" x 29.1" |
| Size | 71.7" x 30.3" x 29.1" |
| Condition | new |
| Material | Velvet |
| Pattern | Solid |
This 2/3-seater sofa is an excellent place for chatting, reading, watching TV or just relaxing. It is meant to be a focal point in your home.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sofas & Couches |
| Availability | In Stock |
| SKU | 83453985 |
| Color | Dark green 71.7" x 30.3" x 29.1" |
| Size | 71.7" x 30.3" x 29.1" |
| Condition | new |
| Material | Velvet |
| Pattern | Solid |
Cloudline Oversized Chaise Lounge Chair ... |
Commix 4 Piece Down Filled Overstuffed S... |
GDFStudio - Modular 4-Seater 138.58" Bon... |
Christopher Knight Home - Lisa Fabric Ar... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $454.99 | $2,141.49 | $925.99 | $826.49 |
| Brand | US Pride Furniture | Modway | GDFStudio | Christopher Knight Home |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |