| Brand | Carolina Living |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 83243357 |
| Color | 30" Espresso |
| Size | 36" |
| Condition | new |
| Material | Veneer |
Inspired by designs of classic Americana, the Fairview Round Pedestal Bar Table offers a traditional sensibility with a tough of modern glamour. A circular tabletop is supported by a lathe-turned pedestal on a wide base of carved feet.
| Brand | Carolina Living |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 83243357 |
| Color | 30" Espresso |
| Size | 36" |
| Condition | new |
| Material | Veneer |
Round Bar Table Set, Farmhouse Home Bar ... |
Moasis Counter Height Bar Table Set for ... |
Segovia Iron Indoor/Outdoor Console Tabl... |
SEI Furniture Helmer Counter Table... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $204.99 | $239.99 | $159.99 | $379.49 |
| Brand | FARFARVIEW | Moasis | International Caravan | SEI Furniture |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |