| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 82426464 |
| Color | Grey - 42lbs |
| Size | Up to 50 lbs |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 42/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 82426464 |
| Color | Grey - 42lbs |
| Size | Up to 50 lbs |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
4Pcs Patio Umbrella Base Stand, Filled w... |
4PCS Patio Umbrella Base 10-15FT Umbrell... |
Costway Offset Umbrella Base with 4 Squa... |
vidaXL Granite Parasol Base Umbrella Hol... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $92.49 | $74.99 | $71.99 | $91.99 |
| Brand | Coromose | Garvee | Costway | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |