| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81498990 |
| Color | Light brown and black 19.7" x 29.5" |
| Size | 19.7" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
Create a romantic atmosphere with our elegant bistro table. The tabletop is made of MDF with wood grain pattern and is supported by a steel leg and base. It is easy to clean with just a damp cloth.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81498990 |
| Color | Light brown and black 19.7" x 29.5" |
| Size | 19.7" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
SEI Furniture Danby Industrial 42-in. Ba... |
63" Home Bar Unit, Modern 2-Tier Bar Tab... |
Alonzo Small Space Counter Height Dining... |
Hooker Furniture 7050-50001 Americana 38... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $245.99 | $274.99 | $204.99 | $1,335.00 |
| Brand | SEI Furniture | Bluebell | Lilola Home | Hooker Furniture |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |