| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81498988 |
| Color | Dark brown and black 23.6" x 29.5" |
| Size | 23.6" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
Create a romantic atmosphere with our elegant bistro table. The tabletop is made of MDF with wood grain pattern and is supported by a steel leg and base. It is easy to clean with just a damp cloth.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81498988 |
| Color | Dark brown and black 23.6" x 29.5" |
| Size | 23.6" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
Home Bar Unit, High Round Bar/Pub Table ... |
American Hardwood Drink Table... |
Home Bar Unit, 4-Tier Liquor Bar Table, ... |
4 Door stronger vintage Grey buffet cabi... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $167.99 | $38.99 | $269.99 | $1,026.00 |
| Brand | Bluebell | American Trials | FARFARVIEW | HIGHLIGHTHK |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |