| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81452501 |
| Color | Dark brown and black 23.6" |
| Size | 23.6" x 23.6" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
Create a romantic atmosphere with our elegant bistro table. The tabletop is made of MDF with wood grain pattern and is supported by a steel leg and base. It is easy to clean with just a damp cloth.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bar Tables |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81452501 |
| Color | Dark brown and black 23.6" |
| Size | 23.6" x 23.6" x 29.5" |
| Condition | new |
| Material | Wood,Steel |
Round Bar Table Set, Farmhouse Home Bar ... |
Moasis Counter Height Bar Table Set for ... |
Segovia Iron Indoor/Outdoor Console Tabl... |
SEI Furniture Helmer Counter Table... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $204.99 | $239.99 | $159.99 | $379.49 |
| Brand | FARFARVIEW | Moasis | International Caravan | SEI Furniture |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |