| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sectional Sofas |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81218800 |
| Color | Dark gray 62.2" x 30.3" x 31.5" |
| Size | 62.2" x 30.3" x 31.5" (W x D x H) |
| Condition | new |
| Material | Velvet |
| Pattern | Solid |
This sofa is an excellent place for chatting, reading, watching TV or just relaxing. It is meant to be a focal point in your home.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sectional Sofas |
| Availability | In Stock |
| SKU | 81218800 |
| Color | Dark gray 62.2" x 30.3" x 31.5" |
| Size | 62.2" x 30.3" x 31.5" (W x D x H) |
| Condition | new |
| Material | Velvet |
| Pattern | Solid |
86" L-Shaped Sectional Sofa with Armrest... |
Blue Chenille Modular L-Shaped Sectional... |
Contemporary L-shaped Chenille Sectional... |
GDFStudio - Meridian Velvet 2-seater Clo... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $832.49 | $1,129.99 | $1,109.49 | $1,002.49 |
| Brand | Fundinbaths | toswini | Abrihome | GDFStudio |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |