| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sectional Sofas |
| Availability | In Stock |
| SKU | 80297563 |
| Color | Black 78" x 30.3" x 31.5" |
| Size | 78" x 30.3" x 31.5" (W x D x H) |
| Condition | new |
| Material | Velvet |
| Pattern | Solid |
This sofa is an excellent place for chatting, reading, watching TV or just relaxing. It is meant to be a focal point in your home.
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Sectional Sofas |
| Availability | In Stock |
| SKU | 80297563 |
| Color | Black 78" x 30.3" x 31.5" |
| Size | 78" x 30.3" x 31.5" (W x D x H) |
| Condition | new |
| Material | Velvet |
| Pattern | Solid |
HOOOWOOO Modern L-shaped Modular Section... |
6 PCS Corduroy Flexible Combination Sect... |
Oaks Aura 5 Seat Modular Sofa With Stora... |
83.5'' Oversized Velvet Corner Sofa L-Sh... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $763.99 | $1,536.99 | $908.49 | $1,058.49 |
| Brand | HOOOWOOO | Legend Vansen | Oaks Aura | Direct Wicker |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |