| Brand | boekaarcturusllc |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Ceiling Fans |
| Availability | In Stock |
| SKU | 78240872 |
| Color | 56" Ceiling Fan with Light |
| Size | 60" Ceiling Fan with Integrated Light |
| Condition | new |
| Material | Wood,Acrylic,Metal |
52"/60" Soild Wood Blades Noiseless Ceiling Fan Light with Remote Control. This minimalist and modern ceiling fan with light features three solid walnut wood blades, delivering ultra-powerful wind in six different speeds.
| Brand | boekaarcturusllc |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Ceiling Fans |
| Availability | In Stock |
| SKU | 78240872 |
| Color | 56" Ceiling Fan with Light |
| Size | 60" Ceiling Fan with Integrated Light |
| Condition | new |
| Material | Wood,Acrylic,Metal |
60" Honeywell Graceshire Brushed Nickel ... |
MLiAN 5 Solid Wood Blades Indoor Flush M... |
100" Indsutrial HVLS Silver Extra Larger... |
Terrarock Fan Light... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $237.99 | $253.99 | $364.49 | $997.99 |
| Brand | Honeywell | MLiAN | Parrot Uncle | Quoizel |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |