| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 76882446 |
| Color | Black - 42lbs |
| Size | Up to 50 lbs |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 42/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 76882446 |
| Color | Black - 42lbs |
| Size | Up to 50 lbs |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
VredHom Square Concrete Market Umbrella ... |
4Pcs Patio Umbrella Base Stand, Filled w... |
45LBS Outdoor Patio Square Concrete Mark... |
Pellebant 43/55 LBS Heavy Duty Square Co... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $74.99 | $92.49 | $82.49 | $79.99 |
| Brand | VREDHOM | Coromose | VREDHOM | Pellebant |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |