| Brand | DancyHome |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Pendant Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 72519170 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | W: 15.7" |
| Condition | new |
| Material | Wrought Iron,Crystal |
Add a touch of sophistication to your dining room with this crystal globe pendant light.
| Brand | DancyHome |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Pendant Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 72519170 |
| Color | Warm White 2700K - 3000K |
| Size | W: 15.7" |
| Condition | new |
| Material | Wrought Iron,Crystal |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
Z-Lite 5016CHB Davina 4 Light 12" Wide M... |
Innovations Lighting Endless Possibiliti... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $211.20 | $305.80 | $420.00 | $176.00 |
| Brand | Innovations Lighting | Innovations Lighting | Z-Lite | Innovations Lighting |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |