| Brand | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Chandeliers |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69856539 |
| Color | Black D12.5" x H10" |
| Size | D 12.5" x H 10" |
| Condition | new |
| Material | Metal,Glass,Art Glass |
Looking for a lighting source for adequate illumination, optimal quality, and unique design? You won't miss this one.
| Brand | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Chandeliers |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69856539 |
| Color | Black D12.5" x H10" |
| Size | D 12.5" x H 10" |
| Condition | new |
| Material | Metal,Glass,Art Glass |
Wide Modern Coastal Aged Bronze Natural ... |
Mid-Century Modern 5-Light Wagon Wheel C... |
GetLedel 4-Light Bohemian Handwoven Drum... |
Beta Modern 6-Light Black Gold Glass Whe... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $551.99 | $419.99 | $184.99 | $352.99 |
| Brand | AloaDecor | LaLuz | GetLedel | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |