| Brand | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bathroom Vanity Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69213245 |
| Color | 3-Light L23" |
| Size | L23"xW6.5"xH12" |
| Condition | new |
| Material | Fabric,Metal |
Pairing with off-white fabric shades, these bathroom lights illuminate your bathroom with a unique shape design. Featured cream pearlescent cloth shades, this vanity lighting fuse an instant sense of modernity and chic into your spaces.
| Brand | LNC |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Bathroom Vanity Lights |
| Availability | In Stock |
| SKU | 69213245 |
| Color | 3-Light L23" |
| Size | L23"xW6.5"xH12" |
| Condition | new |
| Material | Fabric,Metal |
Beaufort 14-inch Wide 2-Light Vanity Lig... |
KAWOTI Frosted White Glasses Vanity Ligh... |
JONATHAN Y Globe Metal/Frosted Glass Mod... |
Modern Dimmable Bathroom Vanity Light Ov... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $94.00 | $91.99 | $198.99 | $89.99 |
| Brand | Atlas Lighting & Home | Kawoti | JONATHAN Y | Yacher |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |