| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 68858150 |
| Color | Bronze 17.3" x 12.2" |
| Size | 17.3" x 12.2" |
| Condition | new |
| Material | Metal |
This solid umbrella base serves as a firm and sturdy base for your umbrella and will keep it in place. The durable cast iron material ensures excellent stability. The supplied adapter is suitable for umbrella poles with diameter of 1.4", 1.5" or 1.9".
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 68858150 |
| Color | Bronze 17.3" x 12.2" |
| Size | 17.3" x 12.2" |
| Condition | new |
| Material | Metal |
Milan 25-pound Resin Compound Patio Umbr... |
4 Plate Patio Offset Umbrella Base Stand... |
Costway 4PCS Cantilever Offset Umbrella ... |
Outdoor 42/55 lbs Square Cement Concrete... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $57.49 | $65.99 | $83.99 | $83.49 |
| Brand | International Caravan | Costway | Costway | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |