| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 68858142 |
| Color | Black 18.5" x 13" |
| Size | 18.5" x 13" |
| Condition | new |
| Material | Metal |
This solid umbrella base serves as a firm and sturdy base for your umbrella and will keep it in place. The durable cast iron material ensures excellent stability. The supplied adapter is suitable for umbrella poles with diameter of 1.4", 1.5" or 1.9".
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 68858142 |
| Color | Black 18.5" x 13" |
| Size | 18.5" x 13" |
| Condition | new |
| Material | Metal |
4Pcs Patio Umbrella Base Stand, Filled w... |
vidaXL Parasol Base Granite Round 44.1 l... |
Gymax 25'' Square Patio Umbrella Base We... |
45LBS Outdoor Patio Square Concrete Mark... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $92.49 | $97.99 | $89.99 | $82.49 |
| Brand | Coromose | vidaXL | Gymax | VREDHOM |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |