| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 68858137 |
| Color | Green 17.3" x 12.2" |
| Size | 17.3" x 12.2" |
| Condition | new |
| Material | Metal |
This solid umbrella base serves as a firm and sturdy base for your umbrella and will keep it in place. The durable cast iron material ensures excellent stability. The supplied adapter is suitable for umbrella poles with diameter of 1.4", 1.5" or 1.9".
| Brand | vidaXL |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 68858137 |
| Color | Green 17.3" x 12.2" |
| Size | 17.3" x 12.2" |
| Condition | new |
| Material | Metal |
Outsunny 2-Piece Cantilever Offset Patio... |
Gymax 4-Piece 140 LBS Water or Sand Fill... |
PURPLE LEAF 36.6" Square Outdoor Patio U... |
Outsunny Patio Umbrella Base Holder, Out... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $79.99 | $65.99 | $207.99 | $97.49 |
| Brand | Outsunny | Gymax | PURPLE LEAF | Outsunny |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |