| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 62762482 |
| Color | Black - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 19.68" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
This 40/55 lbs umbrella base will be perfect for your patio umbrella, fit pole's diameter at 1.37-1.9 inches.
| Brand | Crestlive Products |
| Merchant | bedbathbeyond |
| Category | Umbrella Bases |
| Availability | In Stock |
| SKU | 62762482 |
| Color | Black - 40lbs |
| Size | 17.72" L x 17.72" W x 19.68" H |
| Condition | new |
| Material | Stone,Steel |
Gymax 24'' Mobile Umbrella Base w/3 Adap... |
Imperial Deco Concrete Umbrella Base Sta... |
Pellebant 43/55 LBS Heavy Duty Square Co... |
Roomfitters Mojave Granite Outdoor Umbre... |
|
|---|---|---|---|---|
| Price | $59.99 | $54.99 | $79.99 | $203.99 |
| Brand | Gymax | Westin Furniture | Pellebant | roomfitters |
| Merchant | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond | bedbathbeyond |
| Availability | In Stock | In Stock | In Stock | In Stock |